Kategorie

Producenci

Ulubione

Facebook

Podesty do hulajnogi wyczynowej Lucky Deck

Światowej sławy producent z wielu względów przewyższa konkurencję. Każdy deck do hulajnogi jest bardzo lekki i odporny na uszkodzenia. Podesty Lucky Deck zachwycają także oryginalnym designem. Piękne kolory oraz efekty robią wrażenie. W tej sekcji znajdziesz nasze propozycje przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych pro-skaterów. Poznaj asortyment naszego sklepu online.

Podesty do hulajnogi - Lucky Deck

Wszystkie artykuły wykonane zostały z wyjątkowo lekkiego, a równocześnie bardzo wytrzymałego, wyciskanego aluminium. Dzięki temu wspaniale sprawdzają się do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych technicznie trików i skoków. Aluminium jest również bardzo trwałe, dzięki czemu mogą być one nawet bardzo intensywnie eksploatowane. Ponadto, każdy z oferowanych przez nas produktów jest idealnie wyważony. Co więcej, hamulec i oś oraz papier ścierny otrzymujesz gratis! W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów. Wybierz te dopasowane do Twoich potrzeb i złóż zamówienie.

1.65kg
LUCKY EVO PODEST MAROON
LUCKY EVO PODEST MAROON
638,00 PLN
1.40kg
LUCKY COVENANT  PODEST NEOCHROM
LUCKY COVENANT PODEST NEOCHROM
746,90 PLN
1.40kg
LUCKY COVENANT PODEST CZERWONY
LUCKY COVENANT PODEST CZERWONY
580,80 PLN
1.30kg
LUCKY PODEST PROSPECT CODY FLOM V3
LUCKY PODEST PROSPECT CODY FLOM V3
Trzecia edycja decku sygnowanego przez Cody Floma Popularny deck do hulajnogi wyczynowej sygnowany przez Cody'ego Floma wraca w trzeciej edycji. Tym razem jest dostępny w szaro-srebrnej kolorystyce, którą uwielbia Cody, z wyścigowymi kolorami Martini i nawiązaniem do Ewangelii św. Jana. Specyfikacje techniczne Wykonany z lekkiego, a zarazem wytrzymałego wyciskanego aluminium. W pełni zintegrowana konstrukcja główki. Płaskie boki i spód do złapania optymalnej równowagi podczas grindowania. Łagodny concave ułatwia blokowanie stóp. Dołączono flex fender SteelyBrake Lucky.
790,90 PLN
1.42kg
LUCKY PODEST PROSPECT JON MARCO GAYDOS V3
LUCKY PODEST PROSPECT JON MARCO GAYDOS V3
Trzecia edycja decku sygnowanego przez Marco Gaydosa Popularny deck do hulajnogi wyczynowej sygnowany przez Marco Gaydosa wraca w trzeciej edycji. Tym razem jest dostępny w epickiej, czerwonej kolorystyce z motywującym cytatem wybranym przez Marco umieszczonym z boku oraz z dużą i bestialską grafiką na dole. Specyfikacje techniczne Wykonany z lekkiego, a zarazem wytrzymałego wyciskanego aluminium. W pełni zintegrowana konstrukcja główki. Płaskie boki i spód do złapania optymalnej równowagi podczas grindowania. Łagodny concave ułatwia blokowanie stóp. Dołączono flex fender SteelyBrake Lucky.
790,90 PLN
1.79kg
LUCKY EVO 522 PODEST MAROON
LUCKY EVO 522 PODEST MAROON
581,90 PLN
1.79kg
LUCKY EVO 522 PODEST JBURK SIG
LUCKY EVO 522 PODEST JBURK SIG
658,90 PLN
1.33kg
LUCKY PODEST PROSPECT 2021 MEDALIION
LUCKY PODEST PROSPECT 2021 MEDALIION
Rok 2021 wprowadza nas w nową erę cenionych decków do hulajnogi wyczynowej Prospect firmy Lucky Deck do hulajnogi wyczynowej Prospect o wadze schodzącej poniżej 1,33 kg to lekki i gotowy do jazdy ulicznej deck, który był opracowywany przez lata, stając się doskonałym sprzętam dla miłośników hulajnóg na każdym poziomie zaawansowania. Utwardzona oś i osprzęt do kółek sprawiają, że trudno dotrzymać mu kroku. Stabilny deck dla użytkowników lubiących ostrą jazdę Zachowaj równowagę podczas szaleństw na railach dzięki gładkiemu spodowi i bokom. Zachowaj kontrolę nad trikami dzięki wierzchniemu concave. Grafiki sygnowane przez ekipę designerską Lucky.
603,90 PLN
1.33kg
LUCKY PODEST PROSPECT 2021 ONYX
LUCKY PODEST PROSPECT 2021 ONYX
Rok 2021 wprowadza nas w nową erę cenionych decków do hulajnogi wyczynowej Prospect firmy Lucky Deck do hulajnogi wyczynowej Prospect o wadze schodzącej poniżej 1,36 kg to lekki i gotowy do jazdy ulicznej deck, który był opracowywany przez lata, stając się doskonałym sprzętam dla miłośników hulajnóg na każdym poziomie zaawansowania. Utwardzona oś i osprzęt do kółek sprawiają, że trudno dotrzymać mu kroku. Stabilny deck dla użytkowników lubiących ostrą jazdę Zachowaj równowagę podczas szaleństw na railach dzięki gładkiemu spodowi i bokom. Zachowaj kontrolę nad trikami dzięki wierzchniemu concave. Grafiki sygnowane przez ekipę designerską Lucky.
603,90 PLN
Pokaż:
18 36 54