Kategorie

Producenci

Ulubione

Facebook

Hulajnogi wyczynowe Grit Scooters

Prezentowane w tej kategorii pojazdy to hulajnogi Grit Scooters, wyprodukowane przez australijską firmę. Jest to brand skierowany szczególnie dla profesjonalnych sportowców, którzy są już zaawansowani we wszelkich trikach, skokach, manewrach, oraz jeździe typu freestyle. Firma bardzo dba o to, by brać pod uwagę informację zwrotną od swoich Klientów i sportowców używających jej sprzętu, dzięki czemu modele są ciągle ulepszane oraz dostosowywane do wymagań użytkowników.

Firma Grit Scooters używa tylko i wyłącznie najlepszych materiałów do produkcji swoich hulajnóg. Wykorzystuje również najnowsze narzędzia komputerowe, aby projektować swoje modele. Oprócz gotowych pojazdów, produkuje także części na zamówienie, które można łączyć z pojazdami innych marek dostępnych na rynku.

Sprzęty z tej kategorii przeznaczone są do jazdy wyczynowej oraz na skatepark. Każdy wyczynowiec z pewnością doceni wysoką jakość i dbałość o szczegóły, które cechują te modele. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru swojego profesjonalnego sprzętu!

Pokaż:
18 36 54