Kategorie

Producenci

Ulubione

Facebook

Wyniki wyszukiwania

Nowość
RIVER RAPID SUNRISE PRO KOŁA 110 MM ZÓŁTE 2-PAK
RIVER RAPID SUNRISE PRO KOŁA 110 MM ZÓŁTE 2-PAK
Poczuj promienie słońca z kółkami do hulajnogi wyczynowej Sunrise, które rozjaśnią wszystkie jazdy w parku i na ulicy. Koła do hulajnogi River Rapids Sunrise o średnicy 110 mm są szybkie i responsywne, dzięki czemu pozwolą ci przenieść jazdę na hulajnodze na wyższy poziom. Wykonano je w Kaliforni i ozdobiono pięknym rdzeniem ze szprychami oraz płynnie obracającymi się łożyskami River Flash Flood. W zestawie znajduja się dwa kółka.
355,00 PLN
RIVER  KOŁA RAPID 110MM POMARAŃCZOWE 2-PAK
RIVER KOŁA RAPID 110MM POMARAŃCZOWE 2-PAK
Koła River są przeznaczone dla zawodników wysokiego szczebla. Są to najlepsze koła na poziomie Pro. Idealne na ulicę. River są wykonana w 100% w Kalifornii w USA przy pomocy ekspertów firmy Proto przy użyciu najwyższej jakośći  kolorowego uretanu i Buff Core Technology . Aluminium Anodyzowane 6061 T-6 z którego wykonany jest rdzeń koła,to aluminium zapewnia maksymalną wytrzymałość felgi,koła są fabrycznie wyposażone w łożyska River Flash Floods.
359,00 PLN
Nowość
RIVER RAPID LOGAN FULLER KOŁA 110 MM 2-PAK
RIVER RAPID LOGAN FULLER KOŁA 110 MM 2-PAK
Oryginalne kółka od River stworzone w USA. Bardzo wytrzymałe kółka, idelane do jazdy streetowej. Model posiada otwory, które uławiają wyjmowanie łożysk. Kółka sygnowane nazwiskiem Logan Fuller mają bardzo klasyczny design, kombinacja czerni i srebra. Formuła Rapid dla zwiększenia szybkości.
386,00 PLN
Nowość
RIVER GLIDE RYAN GOULD KOŁA 110 MM 2-PAK
RIVER GLIDE RYAN GOULD KOŁA 110 MM 2-PAK
Oryginalne kółka od River stworzone w USA. Bardzo wytrzymałe kółka, idelane do jazdy streetowej. Model posiada otwory, które uławiają wyjmowanie łożysk. Kółka sygnowane nazwiskiem Ryan Gould mają bardzo klasyczny design, kombinacja czerni i srebra. Formuła Glide dla zwiększenia szybkości.
386,00 PLN
Pokaż:
18 36 54