Kategorie

Producenci

Ulubione

Facebook

Wyniki wyszukiwania

RIVER KOŁA JACK COLSTON SIG 2-PAK
RIVER KOŁA JACK COLSTON SIG 2-PAK
SYGNOWANE PRZEZ JACK COLSTON RIVER RIDER Koła River są przeznaczone dla zawodników wysokiego szczebla. Są to najlepsze koła na poziomie Pro. Idealne na ulicę. River są wykonana w 100% w Kalifornii w USA przy pomocy ekspertów firmy Proto przy użyciu najwyższej jakośći  kolorowego uretanu i Buff Core Technology . Aluminium Anodyzowane 6061 T-6 z którego wykonany jest rdzeń koła,to aluminium zapewnia maksymalną wytrzymałość felgi,koła są fabrycznie wyposażone w łożyska River Flash Floods.
389,00 PLN
RIVER  KOŁA RAPID 110MM POMARAŃCZOWE 2-PAK
RIVER KOŁA RAPID 110MM POMARAŃCZOWE 2-PAK
Koła River są przeznaczone dla zawodników wysokiego szczebla. Są to najlepsze koła na poziomie Pro. Idealne na ulicę. River są wykonana w 100% w Kalifornii w USA przy pomocy ekspertów firmy Proto przy użyciu najwyższej jakośći  kolorowego uretanu i Buff Core Technology . Aluminium Anodyzowane 6061 T-6 z którego wykonany jest rdzeń koła,to aluminium zapewnia maksymalną wytrzymałość felgi,koła są fabrycznie wyposażone w łożyska River Flash Floods.
359,00 PLN
RIVER KOŁA SR COLLAB GLIDES110MM BIAŁO/CZERWONE 2-PAK
RIVER KOŁA SR COLLAB GLIDES110MM BIAŁO/CZERWONE 2-PAK
RIVER SR COLLAB GLIDES KOŁA Koła River są przeznaczone dla zawodników wysokiego szczebla. Są to najlepsze koła na poziomie Pro. Idealne na ulicę. River są wykonana w 100% w Kalifornii w USA przy pomocy ekspertów firmy Proto przy użyciu najwyższej jakośći  kolorowego uretanu i Buff Core Technology . Aluminium Anodyzowane 6061 T-6 z którego wykonany jest rdzeń koła,to aluminium zapewnia maksymalną wytrzymałość felgi,koła są fabrycznie wyposażone w łożyska River Flash Floods.
389,00 PLN
RIVER KOŁA GREG COHEN SIG KOMPLET 2-PAK
RIVER KOŁA GREG COHEN SIG KOMPLET 2-PAK
389,00 PLN
Pokaż:
18 36 54